27 02 2018

Bir Cilt Tedavi Aracı Aloe Vera Kullandınız mı ?

Bir Cilt Tedavi Aracı Aloe Vera Kullandınız mı ? |  görsel 1
Bir Cilt Tedavi Aracı Aloe Vera Kullandınız mı ? |  görsel 2
Bir Cilt Tedavi Aracı Aloe Vera Kullandınız mı ? |  görsel 3
Bir Cilt Tedavi Aracı Aloe Vera Kullandınız mı ? |  görsel 4
Bir Cilt Tedavi Aracı Aloe Vera Kullandınız mı ? |  görsel 5
Bir Cilt Tedavi Aracı Aloe Vera Kullandınız mı ? |  görsel 6

Aloe Vera “Ölümsüzlüğün Bitkisi”

Ne İşe Yarar Dersiniz:

Bir Cilt Tedavi Aracı

Ürün Hakkında

Jel Kısmında, 18 Amino Asid, 20 Mineral, 12 Vitamin Bulunur

Aloe Veranın Faydaları Cildin En Büyük Destekçilerinden Olan Aloe Vera, Güneş Nedeniyle Oluşan Yanık ve Lekelenmelerin Kısa Sürede Geçmesini Sağlıyor.

Acıyı ve Şişmeyi Azaltmada Etkin Olup Aynı Zamanda Deri Ülserleri,Egzama,ve Sedef Hastalığı Gibi Cilt Hastalıklarında Bitkisel Tedavi Olarak Kullanılır.

İçindeki Protein, Mineral ve Vitaminler Sayesinde Kollajen Üretimini Artırıyor, Bu da Cildin Yaşlanmasını Geciktiriyor Her türlü Sıcak, Soguk ve Radyasyon Yaniklari ve İltihapli Yaralarda Hücreleri Hızlı bir Şekilde İyilestirir, Agrilari Azaltir, Şiskinligi Giderir, Kaliteli bir Doku Olusmasini Saglar.

Cilt bakımı-Cilt yenileme-Deri dokusu yenileme-Kesik ve sıyrık Yanıklar-Sivilceler-İltihap kurutma-Ağrı kesici Basur (Hemoroid)-Baldır ülseri-Donma-Kaşıntı-Sedef-Egzama-Vitiligo-Böcek sokması Aloe Vera Jel Cilt bakımında ideal bir yardımcıdır.

Deriyi tahriş etmez ve üst deri dokusunda kolayca emilir,böylece bir çok cilt hastalığının,yaralanmanın tedavi sürecini hızlandırır.

Aloe Vera Jölesi cildin nemlenmesi ve kondisyonunun sağlanması için hazırlanan muhteşem bir üründür. Doğal E vitamini Gliserin ve Allantoin eklenmesiyle cildin daha etkili bir biçimde bakımını sağlar onu tedavi eder.

Yaraya ve yaralanmış tabakaya sürüldüğünde ağrıları ve İltihabı azaltır ve boyunduruğun çıkmasını ,yaralanmış dokuların onarımını hızlandırır.

Jöleli bir yapıya sahip olması sayesinde yaranın üzerine rahatça yapışır bu yüzden özellikle yarayı sarmak gerektiği durumlarda yararlı bir şekilde kullanılır ve etkisini uzun süre gösterir.

Kendiniz İçin Sevdikleriniz İçin

Kaliteli & Sağlıklı Bir Yaşam İçin Tüm Ürünlerimiz & FOREVER ALOE VERA ÜRÜNLERİ SİPARİŞ HATTI Ürünler Hakkında Bilgi Al Kampanya'lardan Haberdar ol Fırsatları kaçırma

TELEFON + WHATSAPP SİPARİŞ +90 535 762 71 39

FACEBOOK GRUBUMUZ https://www.facebook.com/groups/wellnesslife

İNSTAGRAM SAYFAMIZ https://www.instagram.com/foreveryourlife

UNUTMA SEN YOKSAN BİR KİŞİ EKSİĞİZ.

 

0
0
0
Yorum Yaz