09 11 2017

YEŞİL DEV DROT KARACİĞER DOSTU İLE FORMA GİRİN SAĞLIKLI KALIN !

YEŞİL DEV DROT KARACİĞER DOSTU İLE FORMA GİRİN SAĞLIKLI KALIN !
Bitki Karışımında Yeni Form
DROT Special Form
Bitki Karışımının İçeriği
İÇİNDEKİLER
DEVE DİKENİ( Ektresi ):
FAYDALARI: Safrayı arttırıcı. Özellikle karaciğerdeki zehirli maddeleri uzaklaştırmaya yardımcı olarak Deve Dikeni karaciğer hastalıkları ve zehirlenmelerinde faydalı. iştah açan. Mideyi kuvvetlendirici, hazmı kolaylaştıran ve sindirim sistemi hastalıklarına iyi gelir. Ateşi düşüren. Terleten ve vücuda rahatlık veren. Kramp çözücü. Migrene karşı faydalı. Damar tıkanıklığını önlemeye yardımcı olur. Antioksidan etkileri ile cilt ve prostat kanserine karşı koruyucudur.
KARAHİNDİBA (Ektresi)
FAYDALARI: Sindirim sistemini düzenler, temizlik üzerindeki etkisi: Karahindiba Ektresi idrar söktürücü ve müshil etkisi yaratan bir bitkidir. Bu özelliği ile vücudun temizlenmesini sağlar. Gıda yolu ile vücuda alınan suyun vücut tarafından kolaylıkla emilimine katkıda bulunarak toksinlerin, tuz fazlalığının ve zararlı maddelerin, karaciğer, mide ve idrar yollarında birikmesini önler. Bu sayede karaciğer ile alâkalı gelişecek hastalıkların oluşma olasılığını azaltır. Ayrıca idrar yollarında oluşabilecek enfeksiyonlara karşı da yararlı bir bitkidir. kalp kaslarının kuvvetlenmesine yardımcı olur. Vücutta birikebilecek fazla tuzu dışarı atan bir özelliği olduğu için kalp sağlığını korumak için etkili bir bitkidir. Kan şekeri düzeyini dengede tutar ve şeker hastalığı ataklarının hafiflemesine yardımcı olarak, kolesterol seviyesini dengeler. Depresyon, stres ve yorgunluğa karşı iyi gelir. Sinirleri yatıştırarak vücudun rahatlamasını Sağlar.
Romateid artrit hastalığının tedâvisinde kullanılabilir. Vücuda enerji ve güç katar.
Sarılık ve dalak ile alâkalı hastalıklara karşı iyi gelir.Gut hastalığına karşı yarar
sağlar.Diyabet hastaları için yararlıdır.Vücutta su tutulumunu azaltarak zayıflamaya yardımcı olur.Siğil ve enfeksiyon tedâvilerinde kullanılabilir.
Kan dolaşımının daha aktif bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olur.
ENGİNAR ( Ektresi )
FAYDALARI: Enginar Ektresi bol miktarda diyet lifi içeren diğer birçok sebze ve meyve gibi sindirim sistemi için çok faydalıdır. Bu özelliğinden dolayı, mideyi güçlendirir ve hastalıklara yakalanma riskini azaltır, kolon kanserine neden olan unsurları ortadan kaldırır. Kolesterol seviyesinin sağlıklı bir seviyede kalması için ciddi anlamda fayda sağlar. Çok etkili bir antioksidan olması genel anlamda bünyeye inanılmaz katkılar sağlar.Kan Hücrelerini Kuvvetlendirir:Hücreleri Güçlendirir Kemik Sağlığını Korur:Bağışıklık Sistemini Korur Etkili Bir İdrar Söktürücüdür.
Enginar Ekstresi kolesterolü sağlıklı seviyede tuttuğu için karaciğerin bu ağır yükünü hafifletir ve karaciğerin sağlığını korur. Bu özelliğin yanında kolesterolü dengeleyerek yüksek kolesterolden kaynaklanan felç ve inme gibi risklerden korur.Anemi Hastalığına İyi Gelir Sindirim Sistemine Faydalıdır
MAYDANOZ (Ektresi &Tozu)
FAYDALARI:Bir provitamin A (Beta karoten ) kaynağıdır. Bu özelliği ile görme gücüne, kılcal damar sistemine, adrenal bezine ve troid bezine iyi gelir. Ayrıca potasyum, kükürt, kalsiyum, magnezyum ve klorin yönünden de zengindir.
Maydanoz Ekstre & Tozundaki yüksek klorofil miktarı kanı arttırarak oksijeni metabolize eder ve böbreklerin, karaciğerin, idrar yollarının temizlenmesine yardım eder. Sindirim enzimlerini uyararak sindirim rahatsızlıklarını dindirir. İnce bağırsaktaki peristaltik hareketleri arttırır.
İdrar ve safra söktürücü, adet kanamalarını kolaylaştırıcı nitelikleri vardır. Maydanoz,Ekstre & Tozu aybaşı sancılarını keser, adetleri düzenler, ağrıları giderir, akıntıları keser.Barsak solucanlarının düşürülmesine yardım eder. Gazın dışarı atılmasını sağlar.
Grip ve nezleyi geçirir, balgam söktürür, terletir, ateş düşürür.Kan şekerini normal seviyede tutar, kansere karşı koruyucudur, vücuttaki zehirli maddeleri dışarı atar, romatizma hastalığına ve sarılığa iyi gelir.Afrodizyaktır.
Sivilceli,lekeli,pürüzlü ve kırışık ciltlerde parlaklılık ve pürüzsüzlük verir.
Saçları besler,parlatır, dökülmeyi yavaşlatır.
LİMON (Ektresi &Tozu )
SAĞLIĞA FAYDALARI:Yüksek tansiyon, solunum bozuklukları, yanık, obezite, iç kanama, diş problemleri, ateş, kabızlık, hazımsızlık, boğaz enfeksiyonları tedavilerinde Faydalıdır. Ayrıca saç ve cilt bakımında da önemli bir katkı sağlamaktadır. Bunların dışında, eski çağlardan beri terapatik özelliği olduğu bilinen limon Ekstresi & Tozu, bağışıklık sitemini güçlendirir, mideyi ve kanı temizler.Limon Ekstre & Tozu böbrek taşları konturlarının azalmasını ve vücut sıcaklığının düşürülmesini sağlar.Bol miktarda C vitamini içerir. Hazımsızlık ve Kabızlığa Faydalıdır.
Pektin lifi ve güçlü antibakteriyel özelliği sayesinde kolon sağlığına ciddi katkı sağlar.
Vücuttaki pH düzeyini dengeler.vücuttan toksinleri atar.
Sindirimi sağlar ve safrayı kuvvetlendirir.
Enfeksiyon hastalıklarına neden olan patojen bakterilerin büyümesini ve çoğalmasını önlemeye yardımcı olur.
Ürik asit üreterek eklem, diz ağrısı ve enflamasyonu azaltmaya yardımcı olur.
Soğuk algınlığı tedavisine yardımcı olur.
Potasyum içerdiği için beyin ve sinir hücrelerine yardımcı olur.
Karaciğerde kalsiyum ve oksijeni dengeler.
Cilde çok faydalıdır, kırışıklık ve akne oluşumuna engel olur.
Bünyeden eksilen tuz oranını dengeler.
İÇERİK Her Kutuda 30 Adet
Kısa Süreliğine !Kampanya Fiyatı:59 tl
KULLANIM ŞEKLİ
1 Bardak Sıcak Suya 1 Drot Poşeti Ekleyip Karıştırıp İçiniz.
İsteğe Bağlı Olarak Bir Kase Yoğurt'un İçine 1 Poşet Drot Karıştırıp Tüketin.
SAĞLIKLI & BİLİNÇLİ BİR YAŞAM İÇİN
FOREVER ALOE VERA ÜRÜNLERİ SİPARİŞ HATTI
Ürünler Hakkında Bilgi Al
Kampanya'lardan Haberdar ol
Fırsatları kaçırma
TELEFON + WHATSAAP SİPARİŞ
+90 535 762 71 39
FACEBOOK GRUBUMUZ
https://www.facebook.com/groups/wellnesslife
İNSTAGRAM SAYFAMIZ
https://www.instagram.com/foreveryourlife
UNUTMA SEN YOKSAN BİR KİŞİ EKSİĞİZ.
 
 

0
0
0
Yorum Yaz